Firma Arispol powstała w 1990r. Trzy lata później utworzono Dział Technologii Budowlanych. Arispol Wnętrza Komercyjne i Systemy Budowlane działa na rynku, jako General Contractor. Specjalnością firmy na rynku polskim, słowackim, czeskim i niemieckim są prace projektowe, adaptacyjne, remontowe „pod klucz” i serwis w Centrach Handlowych, City Point ‘s oraz w Projektach Komercyjnych i Indywidualnych.

„Zaprojektuj i wybuduj” jest coraz powszechniej stosowanym trendem i zamówienia możemy realizować również w tej konwencji.

Prace projektowe wykonujemy we współpracy z architektami polskimi, niemieckimi, czeskimi i rosyjskimi – specjalistami od szybkiego projektowania adaptowanych powierzchni wg koncepcji naszych Inwestorów. Wszelkie uzgodnienia i wymagane pozwolenia uzyskamy w ramach prac projektowych tak, aby zrealizować wymagany harmonogram przedsięwzięcia.

Prace adaptacyjne wykonujemy z tymi samymi podwykonawcami od wielu lat. Umożliwiło to nam wybranie najlepszych z najlepszych. Podmioty współpracujące zatrudniają około 200 znakomitych fachowców. Potencjał ten możemy zwiększać i dopasowywać do potrzeb rynku. Zakres naszych usług zawiera rozbiórki ( o ile konieczne), posadzki (betonowe, epoksydowe, kamienne, gresowe, drewniane, pcv i dywanowe), ścianki ( gipsowo-kartonowe, murowane, szklane i aluminiowe w wersji mobilnej i przesuwnej), żaluzje i rolety, instalacje (elektryczne, niskoprądowe, alarmowe, dostępowe), sanitarne(wodno-kanalizacyjne, co, wentylacji i klimatyzacji) i prace stolarsko-meblarskie. Od 2002r pracujemy na rynku czeskim i słowackim. W 2012 rozpoczęliśmy prace w Niemczech. We wszystkich tych krajach działamy legalnie, jako płatnik podatku VAT. W 2014 zakończmy legalizację działalności w Norwegii i Węgrzech.

Naszymi kluczowymi klientami są Hair Coif, Mango, He by Mango, Promod, Foot Locker, Pure Fitness & Health, Jatomi Pure Fitness & Health, Jatomi Fitness & Health, Camaieu, Lynx Optique, Jacqueline Riu, 5 a sec, Villa Italia, Beatrix, Kobe i inni, a pracujemy dla nich w M1, Carrefour, Géant, Auchan, Tesco, Plaza, Leclerc, ECE, Alkauf Ahold (Hipernova), Metropolie Praha, Olimpia, Optima, Avion, Eurovea, Aupark, Central, Breungerland i innych.

Gwarantujemy Państwu, że wszelkie prace wykonamy terminowo i na wysokim, jak nie najwyższym poziomie. Sprostamy wszelkim wymaganiom rynku. Na budowie zawsze mamy własny nadzór, który na bieżąco uzgadnia sprawy z Wykonawcami Inwestora. W razie potrzeby nasze prace prowadzimy w godzinach nocnych dostosowując się do wymagań istniejących już Centrów Handlowych. Zawsze w trakcie realizacji inwestycji udostępniamy Photo Newsletter z postępu prac.

Serwis.W ramach każdej pracy świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne(o ile PT Klient złoży takie zapotrzebowanie).

Zadowolenie Naszych Inwestorów wynika z naszego wieloletniego doświadczenia. Zawsze działamy terminowo i kompetentnie. W ramach potrzeb oferujemy wszelkie usługi związane z Techniczną Obsługą na rynku Operatorów: Energii Elektrycznej, Telefonicznej i Internetowej, Terminali Kart Kredytowych, Pakietem Ogłoszeń, Obsługi Prawnej i Doradczej, Obsługi Księgowej wraz z Rejestracją Spółek oraz wszelkich Innych wg szczegółowych wymagań Inwestora.

W nadchodzącym roku 2016 będziemy kontynuowali obsługę naszych Klientów we wszystkich sześciu krajach naszego działania.

Od 2010 posiadamy certyfikat Efektywna Firma, a od 2011 możemy się posługiwać tym wyróżnieniem w sposób ciągły. W 2012 i 2013 za etyczną postawę w biznesie otrzymaliśmy certyfikaty Wiarygodności Biznesowej Bisnode Poland (polskiego partnera D&B Corporation).

Jesteśmy członkiem francuskiego serwisu inwestycyjnego Retailp.com i polskiego Detalinfo.

Zapraszamy do podjęcia współpracy.